Press "Enter" to skip to content

Dom wczasowy w Grzybowie – wspaniały pomysł na udany weekend.

admin 0
Grzybowo to wieś letniskowa w północno – zachodniej Polsce, leżąca w powiecie kołobrzeskim nad Morzem Bałtyckim. Wieś ta liczy około 1347 mieszkańców. Znajdują się tam liczne pensjonaty, piaszczysta plaża oraz kąpielisko morskie. Każdego roku w sierpniu w Grzybowie ma miejsce dwudniowy Jarmark Ceramiczny, na którym prowadzone są kursy ceramiczne, bednarskie, bębniarskie i plastyczne.

odpoczynek na tarasie pensjonatu

Autor: basile morin
Źródło: http://www.flickr.com
Pokoje gościnne „X” to obiekt leżący w malowniczej nadmorskiej miejscowości. „X”zbudowany został specjalnie z myślą o udanym wypoczynku, nawet dla najbardziej kapryśnych kuracjuszy. Apartamenty ulokowane są w pobliżu dworca PKS i zaledwie kilka minut od plaży!Bliskość morza, i otaczająca zieleń, to oaza spokoju, co w szczególności sprzyja pobytom w gronie najbliższych i przyjaciół. Przestronne pokoje oraz nowoczesne wyposażenie to atuty naszego domu wczasowego.

fantastyczny pensjonat

Autor: grassrootsgroundswell
Źródło: http://www.flickr.com

W pensjonacie w Grzybowie jest 20 lokali do wynajęcia – 1,2,3 lub 4 – osobowych. Oprócz komfortowej toalety i przestronnego salonu do dyspozycji jest też kuchnia z lodówko-zamrażarką i piecem. W każdym pokoju znajduje się TV z płaskim ekranem oraz możliwość podłączenia do WiFi.

Czy po przeczytaniu prezentowanego tekstu udało Ci się wywnioskować coś interesującego? Jeśli tak, to przejrzyj pozostałe informacje tu (https://www.hotelmikolajki.pl/imprezy) – zapewne wciągną Cię całkowicie.

W cenie pobytu serwujemy śniadanie w formie bufetu szwedzkiego. Dodatkowo wykupić można obiady i kolacje.

Pensjonat w Grzybowie oddaje do dyspozycji także:
– kort do gry w tenisa ziemnego;
– stół do ping ponga;
– altanę grillową, wspaniale nadającą się na imprezy na świeżym powietrzu;
– plac do gier dla najmłodszych;
– możliwość wynajęcia rowerów;
– przestronne miejsca do parkowania;

Do dyspozycji naszych pensjonariuszy oddajemy także przytulną salę kominową, która pomieści 40 osób. To doskonałe miejsce, w którym można zaaranżować małą imprezę lub po prostu zrelaksować się przy wytwornej muzyce. Więcej szczegółów tu: zachwalany pensjonat w Grzybowie.

Specjalizujemy się też w organizowaniu:
spotkań integracyjnych dla pracowników;
– konferencji;
– obozów dla dzieci i młodzieży;
– przyjęć okolicznościowych;
– zabaw tanecznych;
– małych wesel.

Od czasu do czasu przygotowujemy też weekendy fitness.
Polegają na specjalnej diecie oraz zestawie ćwiczeniach pod okiem profesjonalnych instruktorów, połączone z masażami oraz zabiegami na ciało.