Press "Enter" to skip to content

Fantastyczna oferta term na Podhalu

admin 0
Potęga wód geotermalnych pochodzących z gorących źródeł zwanych cieplicami znana już jest od tysięcy lat. Wody te mianowicie są bardzo silnie zmineralizowane. Nasz ośrodek „Woda wigoru Ci przyda” położony został w znanym wszystkim Zakopanem.

termy

Autor: Agencja PR Pan Pikto
Źródło: Agencja PR Pan Pikto
Woda w Zakopiańskich termach jest typu sodowo-chlorkowo-wapniowo-siarczanowego. Zawiera bardzo ważne dla naszego zdrowie i urody (Beaumed – depilacja laserowa lubin) minerały takie jak: wapń (Ca), sód (Na), potas (K), chlor (Cl), magnez (Mg), siarkę (S) również chrom (Cr). Termy w Zakopanem to świetne panaceum na wielką ilość dolegliwości. Cykliczne ablucje w wodach geotermalnych mogą zapobiec rozwinięciu się schorzeń wieku starczego, Alzheimera oraz Parkinsona. Prócz tego pomagają przezwyciężyć wszelkiego rodzaju niedyspozycje systemu mięśniowo-kostnego, to znaczy: bóle i skręcenia. Zakopane termy w Zakopanem mają także dobroczynny wpływ na system naczyniowo-sercowy, mogą nas ochronić przed schorzeniami serduszka a nawet wyregulują gospodarkę hormonalną. Kąpiele takie rekomendowane bywają także podczas leczenia nadwagi, bowiem polepszą przemianę materii. Poza tym mogą pomóc zwalczyć bóle głowy jak i boleści w stawach, mogą pomóc ludziom cierpiącym z powodu trudności w zasypianiu. Polepszają również nastrój, pomagają odpocząć. Polecane są one również po każdych operacjach, bowiem znacznie przyśpieszają proces rekonwalescencji. Prócz tego wszystkiego ablucje takie bardzo dobrze wpływają na urodę oraz wygląd cery. Jak wiadomo Ca ma działanie antyalergiczne, dlatego niweluje wszelakie podrażnienia. Tak wysoko zmineralizowana ablucja zmiękcza naskórek, i tym sposobem znacznie przyśpiesza jego złuszczanie, spowalnia postarzanie się skóry.

termy

Autor: Agencja PR Pan Pikto
Źródło: Agencja PR Pan Pikto
Woda w basenach ma temperaturę 21-25 stopni Celsjusza. Jest zupełnie bezpieczna dla osobników w jakimkolwiek wieku, także dla dwumiesięcznych dzidziusiów jak także pań brzemiennych, więc zapraszamy do naszych term w Zakopanem także rodziców ze smykami . A zaprezentowany kompleks to nie jedynie baseny termalne, wodne masaże, zjeżdżalnie, fontanny i wodospady. To również: trzy sauny suche tudzież dwie sauny wodne, możność skorzystania z solarium, siłowni. Do dyspozycji gości jest także biblioteka, bar a także place rozrywek, tak więc relaks dla wszystkich członków rodziny zagwarantowany! Z pewnością każdy tu znajdzie coś super dla siebie. Termy w Zakopanem to wspaniały sposób na ferie z równoczesną prewencją zdrowotną.