Press "Enter" to skip to content

Jakie konto dostaniesz gdy założysz rachunek w banku ING?

admin 0
Konto internetowe w dzisiejszych czasach posiada już chyba dowolna osoba. Dzięki niemu można by robić zakupy w sklepach wirtualnych czy płacić zwykłe rachunki za wodę czy komórkę.

Dzięki rachunkowi można by posiadać kontrolę nad swoimi pieniędzmi.
Kto chciałby założyć konto osobiste ING Bank Śląski okaże się doskonałym wyborem.

W tym miejscu znajdziesz fascynujące informacje na prezentowany wątek, zatem jeżeli to zagadnienie jest dla Ciebie intrygujące, to wejdź na odsyłacz do witryny.

Każdy, kto ukończył 18 lat może sobie taki rachunek założyć, posiada dowód osobisty, numer telefonu i konto e-mail. Rachunek tego typu będzie oceniony pozytywnie przez osoby, które same wykonują większość opłat przez internet. Wszystkie opłaty można by wykonywać za pomocą laptopa jak i telefonu komórkowego przez aplikację mobilną. Założyć tego typu konto można by przez internet przy pomocy formularza on-line. We wniosku podać należy podstawowe informacje potrzebne do ustalenia tożsamości klienta przez bank. Takie informacje to imię i nazwisko, numer PESEL, miejsce zamieszkania, e-mail i numer komórki. Na podany adres korespondencyjny zostanie wysłana karta debetowa, jaka umożliwi płatności w sklepach i wpłaty we wpłatomatach. Dostarczenie karty jest bezpłatne oraz przeważnie zajmuje około jednego tygodnia. Bank jednak przypomina, że ma na to 14 dni. Ważne dla interesantów może być to, że bank nie wymaga danych o zarobkach, ani cyklicznego przelewania wypłaty na rachunek bankowy.

puzzle

Źródło: flickr.com
Teraz zakładając rachunek, automatycznie otrzymujesz Otwarte Konto Oszczędnościowe. Prowadzenie tego konta jest bezpłatne oraz nie potrzeba przelewać na niego pieniędzy.

Jeśli jakaś osoba nie zamierza go używać, może je bez problemu zamknąć z poziomu systemu transakcyjnego.

Spodobał Ci się tego rodzaju wpis? Jeżeli tak, to zanim wyłączysz komputer, kliknij wcześniej tu – ta witryna (https://abk.pl/) także bez wątpienia wpadnie Ci w oko!

Wystarczające będzie, jeśli osoba nie chcąc korzystać z takiego konta, zaloguje się na własny rachunek oraz złoży chęć likwidacji konta przez internet.