Press "Enter" to skip to content

Kilka przydatnych informacji na temat nowych aparatów oferowanych przez firmę Nikon.

admin 0
Szukając cyfrówki dla siebie wielu ludzi wybiera produkty Nikona. Jest to całkowicie zrozumiałe, bowiem ten japoński producent fotograficznego sprzętu od wielu lat oferuje świetne modele zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów.

Przy okazji Nikon daje rynkowi fotograficznemu szereg swoich patentów i pomysłów, jakie później wykorzystywane są przez innych producentów i stają się niejako standardem w branży.

Czy w kontekście omawianej tematyki masz więcej pytań? Jeśli tak, kliknij ten odnośnik – to nie może za żadne skarby umknąć Twojej uwadze!

Czasami jednak wykorzystywane zostają tylko przez Nikona, tak się ma na przykład z formatem nikon dx,więcej wskazówek|serdecznie zapraszam który oznacza specyfikację stosowanej w aparatach światłoczułej matrycy. Format ten jest 1,5 razy mniejszy od pełnowymiarowej klatki, firma stosuje w swoich lustrzankach, takich jak na przykład nikon f65, obu rodzajów matryc.

Nowoczesne budynki

Autor: O Palsson
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z naprawdę udanych przedstawicieli Nikona wyposażonych w pełnowymiarową matrycę FX jest nikon d 700-nowy nikon d 700|. Premiera tego aparatu wzbudziła bardzo dużo emocji pośród zawodowych fotografów, bowiem za dość rozsądną cenę jak na ten segment urządzeń dostali oni świetne narzędzie do pracy. Możliwości tego Nikona z pewnością zachęcą wielu miłośników fotografii do zakupienia go, gdyż są dużo lepsze niż proponuje konkurencja.

Przygotowaliśmy dla Ciebie niebywale ciekawe wpisy. Trzeba wejść w adres www (https://www.lontex.pl/oddzialy-serwisowe). Jeżeli pojawią się jakiekolwiek zagwozdki, to chętnie na nie zareagujemy.

Niezwykle ciekawie prezentuje się także inny model, tym razem z matrycą APS-C, czyli innymi słowy nikon d500-nowy nikon d500. Tu również w specyfikacji nie było żadnych kompromisów.

Ten model producenta z Japonii wyróżnia się dość mocno pośród konkurencji, zwyczajnie zostawiając ich mocno w tyle, dzięki czemu również jest bardzo ciekawą propozycją dla wymagających fotografów.