Press "Enter" to skip to content

Nadchodzi przedświąteczna gorączka

admin 0
Święta z chwilę. Na nabycie prezentów dla najbliższych w internetowych sklepach jest już za późno, jednakże sklepowe półki gną się pod ciężarem towarów. Sklepy oferują wiele zestawów kosmetyków zarówno dla kobiet jak także mężczyzn, co wydaje się świetnym podejściem dla wielu Polaków. Z pewnością jest to praktyczny upominek. Warto jednakże pamiętać o gustach osób, którym przewidujemy ofiarować taki podarunek. Koszule, rękawiczki skarpety Bridgedale i szaliki rządzą pośród paczuszek ukrytych pod choinką.

plecak turystyczny

Autor: Khairil Yusof
Źródło: http://www.flickr.com
Ciuchy to praktyczny prezent, jednakże czasem okazuje się, że jest nietrafiony, dlatego że niewielu lubi otrzymać po raz kolejny krawatu czy ciepłych skarpet. Coraz to powszechniejszym podarkiem staje się książka. Chociaż Polacy sporadycznie czytają, to bardzo chętnie wybierają na niespodzianki przeróżne publikacje. Przeważnie Polacy sięgają po książki przygodowe oraz poradniki. Pieniążki – idealny podarunek? Okazuje się, iż dla wielu osób wciąż najlepszym podarunkiem są pieniądze.

To niezła alternatywa dla tych, którzy nie mają zbyt wiele czasu na kupowanie, a przy tym wolą uniknąć rozczarowania osoby, której podarują upominek. Niezłym pomysłem, jaki często wykorzystują Polacy, jest nabycie bliskim albumu ukochanego zespołu. Chętnie sięgamy też po gry i filmy. Dobrze jest przy tym pamiętać, by nie dać miłośnikowi określonej grupy, gry czy ekranizacji albumu, którą już ma. Polacy coraz to nagminniej na prezent wybierają sprzęt elektroniczny, szczególnie dla osób zainteresowanych technologią. W tym roku taki prezent z całą pewnością przypadnie do gustu tym, którzy nie mogli doczekać się premiery nowiusieńkiego iPhone’a.

Wielu rodaków kupuje krewnym gadżety, takie jak plecak (plecaki survival) Deuter Gigant na laptopa albo termos. Nierzadko są to rzeczy, których ktoś nie sam nie przewiduje zakupić, ale uraduje się na ich widok. Przy szukaniu gadżetu warto pamiętać o zainteresowaniach osoby, jakiej pragniemy ofiarować podarunek. Jeżeli dalej wydaje Ci się, że na nabycie bożonarodzeniowych podarunków jest jeszcze za wcześnie, udaj się do centrum handlowego i sprawdź promocje. Dużo wskazuje na to, iż święta rozpoczynają się już w październiku…