Press "Enter" to skip to content

rzeczy, które bardzo pomagają w życiu. Jest ich już sporo, jednak najlepsze jest to, o czym się nie mówi przy każdej okazji

admin 0
Tak to już jest w historii świata, że co pewien czas powstają interesujące, użyteczne przedmioty. Korzysta z nich każdy z nas, być może nie od razu, ponieważ konkretny produkt albo jest zbyt drogi, albo osiągalny dla nielicznych. Po konkretnym okresie jednak dostęp do niego mają prawie wszyscy, tak faktycznie było i z telefonami komórkowymi, i z komputerami. Aktualnie chyba wszyscy, których znamy posiadają te sprzęty, to jednak tylko jeden z przykładów, bo na przykład są rzeczy, niby normalne, dlatego o nich nie słychać, ale jednakże są one niezwykle praktyczne.

Jedną z tych rzeczy jest na pewno butelka z filtrem do wody, a konkretniej tego typu butelka z filtrem węglowym. Jest to niezwykle ciekawy przedmiot, butelka wielokrotnego użytku, jaka ma filtr węglowy, jaki niezwykle skutecznie czyści przepływającą przez niego wodę. Warto powiedzieć, że taka butelka z filtrem węglowym to pierwszy tego rodzaju produkt. Zbudowana z miękkiego plastiku, wolna od zawartości niekorzystnych składników: ftalanów, polichlorku winylu i czy biosfenolu

butelka na wodę z filtrem

Autor: The Official CTBTO Photostream
Źródło: http://www.flickr.com

lifesaver

A jego najbardziej istotne zalety to filtr z węgla aktywnego, który można wymienić, umożliwia on filtrować sto pięćdziesiąt litrów wody, a gwarantuje to aż 300 butelek jednorazowych. Co więcej, filtr węglowy, który ma ładunek elektryczny dodatni, efektywnie likwiduje zanieczyszczenia organiczne, czyli chlor (jaki posiada ładunek ujemny), jaki jest zawarty w wodzie kranowej, przez co zostawia wysoką ilość minerałów. To dość interesujący przykład na to, jak użyteczne i nowoczesne przedmioty ułatwiają nam życie. Specjalnie został dobrany ten produkt, o którym na co dzień się nie mówi, ponieważ stosuje się go, jakby to było coś standardowego.

Sprawdź to, co opublikowano . Dotyczy on pokrewnej problematyki co ta przedstawiona w tym wpisie, więc na pewno niezwykle Cię zaciekawi.

A jeśli się zastanowimy nad tym, w ilu sytuacjach można z niego skorzystać, to sami się przekonamy, że mamy do czynienia z czymś tak samo istotnym, jak chociażby komputer. Zobacz dodatkowy opis na stronie:

Może to i za bardzo przerysowane porównanie, ale jak pomyślimy przez moment i porównamy tego rodzaju przedmiot z czymś bardziej nowoczesnym, to sami dostrzeżemy, że tak naprawdę to nie ta skala, to jednak identyczna wręcz dziedzina, która zdecydowanie ułatwia życie. Jest to tak zwana dziedzina pomocniczych rzeczy, dzięki jakim nasze funkcjonowanie jest korzystniejsze, bardziej efektywne.