Press "Enter" to skip to content

Ten, kto w dzisiejszych czasach założył działalność, powinien mieć wizytówkę

admin 0
Nie jest istotne czy jesteśmy designerem, czy prawnikiem. Jeżeli świadczymy usługi, to musimy mieć wizytówki, aby mieć możliwość je dawać ludziom, którzy się z nami kontaktują, ale także potencjalnym klientom.

wizytówki radca prawny

Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com
firma - odbicie

Autor: EnergieAgentur.NRW
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy prawnik (prawnik prawa gospodarczego wrocław) oraz radca prawny musi posiadać wizytówkę, aby w dowolnej chwili mieć możliwość ją wręczyć nowo spotkanej osobie. Może okazać się, że będzie to kolejny klient lub osoba ta wręczy naszą wizytówkę komuś z rodziny. Istotne jest, żeby wizytówka adwokata lub radcy pokazywała natychmiast to, z jakiej dziedziny się wywodzimy. Należy posiadać więc na wizytówce wagę, która w sądownictwie symbolizuje sprawiedliwość lub Temidę, która w mitologii greckiej uosabiało prawo i porządek. Jeśli pragniemy zrobić dobrą wizytówkę, to warto zlecić to specjalistom. Istnieją jednak jakieś wytyczne, które pozwolą nam wpisać się do kanonu. Muszą być one w stonowanych barwach, które będą symbolizować stanowczość. Modne są również wizytówki biało-czarne albo w stalowym kolorze. Nadadzą one wizytówce wiarygodnego stylu. Przecież takiego typu zawód musi opierać się na poczuciu klienta, że jesteśmy poważni i można nam powierzyć swoje sprawy. Można wybrać trochę agresywną czcionkę, która udowodni, że radca jest dobrym specjalistą.

Możemy wydrukować wizytówkę dwustronną, gdzie z jednej strony będzie tylko logo firmy, a z drugiej wszystkie potrzebne dane. Jeśli pracujemy w tej specjalności oraz zaciekawiły nas wizytówki radca prawny powinien zlecić wykonanie projektu oraz wydruk.