Press "Enter" to skip to content

Udogodnienia w hotelach. Czym urozmaicić pobyt na konferencji lub własny urlop?

admin 0
Od kiedy hotele są postrzegane jako dobre miejsca do zrobienia konferencji, imprez firmowych, wyjazdów integracyjnych i wielu innych imprez tego typu, weszły na lepszy poziom świadczenia usług. Bardzo często w ofercie pojawia się spa, goście mogą skorzystać z basenu i na przykład- uroczej degustacji w winiarni.

Dzięki tym zmianom hotele, które kiedyś były puste czy nawet podupadały, stały się eleganckie i nowoczesne. Sale zmieniły swój charakter, personel spełnia wszystkie wymagania, catering stał się bardziej wyszukany i elastyczny w stosunku do potrzeb gości biznesowych.

widok na zamek w Poznaniu

Autor: Kaja Kozłowska
Źródło: http://www.flickr.com

Hotele stały się dobrą bazą noclegową dla uczestników i jednostek odpowiedzialnych za organizację szkoleń lub sympozjów, bo doskonale wpisały się w wymagania jakie stawia się tego typu miejscom. Musi znajdować się tam pomieszczenie pokroju sali bankietowej albo mniejsze salki do skromniejszych spotkań, koniecznie z możliwością korzystania z WiFi, projektoremlub flipchartem, restauracja przygotowująca pyszny catering na miejscu, możliwość zaopatrzenia przerwy kawowej, a wieczorem chill out w kompleksie spa (sprawdzony hotel SPA na Podlasiu) lub degustacja whisky. Dopóki organizatorzy wyjazdów albo szkoleń nie będą mieli innych pomysłów, dopóty hotele będą cieszyły się powodzeniem. A jeśli raczej nie hotele Poznań to miasteczko, jakie ma kilka ośrodków czy biurowców, które też mają solidne zaplecze konferencyjne. Zda tutaj egzamin również centrum kongresowe.

W ogóle na Warmii jest spora konkurencja jeżeli chodzi o hotele Poznań () nie jest wyjątkowym miastem w sąsiedztwie, który liczy ich niemal 50. W bliskim sąsiedztwie lasów i jezior znajduje się ich całkiem sporo, bowiem ich właściciele nastawieni są nie tylko na klienta biznesowego, lecz przede wszystkim tych klientów, którzy na Warmię przyjechali turystycznie. Obiekty te czekają na turystów przez cały rok i często rezerwacji pokoju możemy dokonać drogą internetową.

Hotele w ostatnim czasie wprowadziły wiele ułatwień dla gości, np. bezpłatne anulowanie rezerwacji pokoju albo przesunięcie nieco doby hotelowej albo godzin otwarcia bufetu. Zdarza się również, że hotele bezpłatnie podają śniadanie do pokoju, niektóre hotele akceptują też pobyt gości ze zwierzętami.