Press "Enter" to skip to content

Upragniony czas wakacyjnych podróży zbliża się wielkimi krokami

admin 0
Wakacje to czas, na który z upragnieniem czekają wszyscy. Po długim roku kalendarzowym, wielu zawodowych wysiłkach tudzież ciągnącej się sesji akademickiej nadchodzi czas na zasłużony wypoczynek.

W związku z tym należy jak najszybciej rozejrzeć się za najbardziej dla nas odpowiednią ofertą.

tableau - wakacje

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com

Morze Bałtyckie cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Rzesze turystów zarówno miejscowych, jak i z zagranicy każdego roku wybiera nasze piaszczyste plaże, wzburzone morze, śpiew mew, obecność rybaków wciągających sieci o świcie i piękne wschody słońca. Wszystko to wspólnie sprawia, że pomimo niebezpieczeństwa niepogody Bałtyk w dalszym ciągu stanowi atrakcyjny kierunek wypraw wakacyjnych. Pomijając kwestię tego, czy planujemy wyjazd z rodziną i z małymi dziećmi, podróż z ekipą przyjaciół, czy też chcielibyśmy wypocząć całkiem sami – domki Kąty Rybackie to oferta, która brzmi naprawdę ciekawie. Warto zaznaczyć, iż Kąty Rybackie leżą na obszarze Mierzei Wiślanej, która jest niezwykle interesująca ze względu na swoje walory przyrodnicze. Niewielka odległość od ptasiego rezerwatu przyrody, miejsca gniazdowania kormoranów i czapli siwej sprawia, iż domki Kąty Rybackie – jako kierunek wakacyjnej podróży nie mają sobie równych. Nawet jeżeli zawiedzie aura pogodowa, pobyt na obszarze województwa pomorskiego nikogo nie rozczaruje.

Nie trzeba planować dalekich podróży, żeby dać sobie możliwość na porządny odpoczynek oraz piękne wspomnienia. Morze (hotele spa nad morzem z basenem) Bałtyckie niewątpliwie jest tego dobrym potwierdzeniem.

Polskie wybrzeże dostarcza różnorodność krajobrazu, możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu, wyśmienitą kuchnię – lokalną oraz międzynarodową, polską gościnność, a także szansę na obcowanie z przyrodą.