Press "Enter" to skip to content

W obecnych czasach nie ma chyba firmy, która nie miałaby konta w banku, gdyż wszystkie operacje finansowe robimy już online

admin 0
Trudno w naszym stuleciu przywołać na myśl spółkę, która ma wszystkie pieniądze w przysłowiowej skarpecie. Firma musi robić przelewy i inne tego typu rzeczy, więc musi mieć konto w banku.
Świetne propozycje dla małych oraz średnich przedsiębiorstw ma Idea Bank.

firma - obrazek

Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli założymy tam konto firmowe Idea Bank nie bierze jakichkolwiek opłat za prowadzenie kota. To bardzo ważne. Także kartę płatniczą dostaniemy bezpłatnie. Dostaniemy też przelewy za 0 zł. To wszystko razem brzmi już szalenie ciekawie, ale to nie wszystko. Idea Bank proponuje również bezpłatne użytkowanie programu Idea Cloud. Program ten zapewnia szansę generowania bazy klientów oraz tworzenia faktur. W chmurze można przechowywać także przeróżnego typu dokumenty. Działa to jak wirtualny sejf, ponieważ mamy możliwość się do nich dostać z każdego miejsca oraz laptopa na świecie – powinniśmy wyłącznie wpisać poprawne hasło.
konto firmowe idea bank

Autor: Andrey
Źródło: http://www.flickr.com
Użytkownicy Idea Bank, którzy prowadzą przedsiębiorstwo, mogą korzystać także z pożyczek na niezwykle dobrych warunkach. Na dodatek, wypisanie formularza kredytowego odbywa się w całości online.

Nie wahaj się, tylko poczytaj szczegóły (ksiegowosc-kruger.pl/prowadzenie-ksiag-rachunkowych.php) na prezentowany temat – informacje będą z pewnością bardzo interesujące, więc kliknij tu i zobacz więcej.

Nie musimy więc wychodzić z firmy. To oszczędza cenny czas, a nasz bank pojmuje, że czas to pieniądz. Ten bank zaproponował także pomysł Mobilnego Wpłatomatu.

Rzecz w tym, że o określonej porze po nasz utarg przyjeżdża samochód. Nie musimy się więc martwić, że złodziej nas obrabuje w drodze do placówki.