Press "Enter" to skip to content

Wiele ludzi obecnie marzy, by założyć swój biznes i być niezależnym finansowo oraz decyzyjnie

admin 0
W naszym kraju żyje wiele |osób, które są szalenie przedsiębiorcze. Mają ochotę pracować na własną rękę i nie chcą mieć nad sobą kierownika.

podświetlany billobard reklamowy

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Dokument

Autor: 24oranges.nl
Źródło: http://www.flickr.com
Wtedy będą mogły od a do z wykazać się swoimi zaletami w zarządzaniu.
logo

Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Jest duża grupa osób, które z chęcią zaczęłyby swój biznes, ale obawiają się porażki i bankructwa. Niepokoje te są uzasadnione, gdyż według wyliczeń duża ilość firm plajtuje w przeciągu pierwszego roku. Sposobem na to, aby ominąć ten kłopot może być franczyza.

Zaciekawił Cię ten tekst? Jeżeli tak, to sprawdź ponadto ten świetne źródło (http://termas.pl/remonty-komor). Przekonaj się, to także okaże się dla Ciebie godne uwagi.

W takim biznesie nie dotyka nas jeden z najczęstszych kłopotów, które mają nowo powstałe firmy – nie musimy wyrabiać sobie marki ani przekonywać do siebie kontrahentów. Działamy pod dobrze rozpoznawalną wszystkim spółką, która wypożycza nam swoje logo. To duża ulga, gdyż nie jesteśmy zmuszeni pakować fortuny (której zapewne i tak nie mamy) w reklamę. Oferty franczyzy zazwyczaj są bardzo fair. W zamian za to, że ceniony koncern daje nam swoje logo, my jesteśmy zobowiązani płacić w każdym miesiącu abonament. Ma to swe plusy dla obu stron. My nie musimy niepokoić się, że zbankrutujemy, ponieważ prowadzimy interes pod znaną marką, a właściciel koncernu ma stałe wpływy z „dzierżawców” loga. W ten sposób możemy założyć oraz prowadzić sklep spożywczy, bistro czy stację benzynową.

Jesteśmy wówczas swoimi szefami oraz podejmujemy wszystkie niezbędne decyzje. Mamy szansę wykazać się pomysłowością i umiejętnościami prowadzenia przedsiębiorstwa. Możemy po jakimś czasie zatrudnić podwładnych i sami wówczas zostaniemy szefami.