Press "Enter" to skip to content

Zawsze korzystnie jest oszczędzać pieniądze na dobrej lokacie w zaufanym banku

admin 0
Lata, kiedy wszyscy przechowywali pieniądze w skarpetach dawno już minęły. W obecnych czasach wszyscy trzymają swoje oszczędności w banku, gdyż tak wydaje się być bezpieczniej.
Banki mają wśród Polaków dobre opinie.

lokata bezkarna bgż optima

Autor: Irena Safarova
Źródło: http://www.flickr.com
dokument

Autor: ieuz
Źródło: http://www.flickr.com
Zazwyczaj im ufamy i nie są znane jakiekolwiek przesłanki, które miałyby mówić o tym, że to w niedługim czasie się zmieni. Często instytucje finansowe takiego typu są bardzo duże. Zwykle są filią ogromnej siatki. To sprawia, że jesteśmy spokojni o swoje środki finansowe. Jeśli szukamy przykładowo lokaty, na której pewnie będzie rósł nam znaczący procent, to należy zastanowić się nad wyborem BGŻ BNP Paribas. Jest to rewelacyjny bank, który jest w naszym kraju znany oraz szanowany. Zainteresować nas musi Lokata Bezkarna BGŻ Optima. Jest to rewelacyjna propozycja dla nowych klientów banku. Możemy na tego typu lokacie położyć na start dość niedużą sumę, bo 1000 PLN. Jednak maksymalna kwota to aż 20 000 PLN i są już to znaczne pieniądze, z których uzyskamy spory procent. Lokata posiada Oprocentowanie niezmienne w skali roku i wynosi ono 3,5%. Jest to korzystna propozycja.wejdź na stronę mini crossy 50 mini crossy 50To co powinno zachęcić wszystkich zaciekawionych, to gwarancja wypłacenia wypracowanych odsetek. Nawet jeżeli z jakiegoś powodu zerwiemy lokatę przed końcem umowy, to nie przepadną nam uzbierane do tej pory odsetki.

To niezwykle miła informacja. Nigdy nie możemy być pewni, co może się wydarzyć w życiu i kiedy będzie nam niezbędna większa suma. Dzięki temu zapewnieniu nie stracimy tego, co już zdążyliśmy wypracować.