Press "Enter" to skip to content

Demonstracja produktu na dużym ekranie

admin 0
Pokaz reklamy towaru na telebimach to w największym stopniu skuteczna odmiana reklamy zewnętrznej. Sieć telebimów przynosi sporo większe potencjały reklamy.

Ustawione w wielu punktach wzmagają liczbę adresatów, a tym samym liczbę potencjalnych klientów. Za sprawą cyfrowej technologii diodowej, oraz dynamicznych i pełnych barw obrazów reklam, wielkoformatowe telebimy zatrzymują uwagę klienta, również oddziałują na rozpoznawalność marki.
Częstotliwość z jaką ukazują się spoty reklamowe upraszcza trafienie do potencjalnego klienta, które w konsekwencji prowadzi do świadomego zanotowania komunikatu reklamowego, jego utrwalenia i zapamiętania.
Ergonomiczność, łatwość obsługi i wytrzymałość na okoliczności pogodowe przyciągają wzrok, a przy tym są doskonale wyraźne. Reklama tablice unijne zaprezentowana w takiej formie nie tylko szybko i efektywnie dociera do potencjalnych konsumentów, lecz również koszty jej wyprodukowania i ekspozycji są o dużo niższe niż przeciętne koszty pozostałych reklam Potrzebne ci sieci telebimów.
proces

Autor: Metro Atlanta Marketing Association
Źródło: http://www.flickr.com
Reklama na telebimie Trójmiasto pozwala na stosowanie opcjonalnej animacji, prezentacji, oraz projekcji obrazu telewizyjnego Zapraszamy na stronę partnera – Medas-Media. Reklama na telebimie nie tylko błyskawicznie i skutecznie dociera do potencjalnych nabywców, ale również wartości jej wyprodukowania i demonstracji są dużo niższe.

Reklama na telebimie to ogromne potencjały kreacji, cała kolorystyka, spore kontrasty, a przede wszystkim dynamiczność filmu umożliwia stosowanie nadzwyczaj oryginalnego przesyłu reklamowego. Obraz jest dużo lepiej utrwalany aniżeli typowy obraz bilboardowy.