Press "Enter" to skip to content

Szukasz miejsca do wyjazdu ze znajomymi po maturze? Oto ciekawa propozycja!

admin 0
Jeśli akurat jesteś w klasie maturalnej, przed Tobą bez wątpienia sporo stresu. Żeby jednak się tak mocno nie stresować nadchodzącymi egzaminami, warto pomyśleć sobie o tym, co fajnego będziesz robić jak już pozdajesz wszystkie testy.

Zazwyczaj maturzyści decydują się na wycieczkę w jakieś ciekawe miejsce na kilka dni – to zdecydowanie genialny sposób na zrzucenie z siebie wszelkiego maturalnego stresu, który polecamy również i Tobie. Oczywiście bardzo trzymamy za Ciebie i Twoich znajomych kciuki, prezentując jednocześnie fajne miejsca, które możesz wybrać jako cel swojej pomaturalnej wycieczki.

domek letniskowy w Szczawnicy

Autor: Osada nad Babieńskim Potockiem
Źródło: http://www.wypoczynek-pieniny.pl/

Jedno w naszej ocenie jest ważne – niewątpliwie nie warto decydować się na wyjazd do miejsc mocno turystycznych, takich jak na przykład Zakopane. W takich wypadkach możemy Ci jedynie zagwarantować, że wydasz na wycieczkę dużą ilość pieniędzy, a równocześnie niekoniecznie będziecie dobrze się bawić z powodu wielkiej liczby turystów. W takich wypadkach z pewnością lepiej zdecydować się na jakieś miejsce trochę bardziej oddalone od takich turystycznych enklaw, gdzie spędzisz rewelacyjny czas na łonie natury bez nużącego tłumu osób dookoła – przykładowo takim miejscem na południu Polski jest Szczawnica. Można stwierdzić, że domki letniskowe Szczawnica to praktycznie jeden z najlepszych pomysłów dla grupy maturzystów (czytaj więcej). Po pierwsze domki Szczawnica zwykle są relatywnie tanie, więc bez wątpliwości wydacie na wycieczkę o wiele mniej niż na przykład w Zakopanem – a to często jest dla młodych osób istotny argument

.

Na dodatek domki letniskowe Szczawnica położone są w tak ciekawym miejscu, że możecie spędzać wolny czas zarówno w górach (przykładowo wychodząc na Palenicę) jak i nad wodą (przykładowo wybierając się nad Jezioro Czorsztyńskie) – domki letniskowe Szczawnica. Jednocześnie domki Szczawnica z pewnością zapewnią Wam sporą dozę komfortu, który przecież z pewnością będzie Wam potrzebny.

Jeśli chcecie spędzić naprawdę wyjątkowy czas ze swoimi przyjaciółmi po maturze, Szczawnica może okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Czy zainteresował Cię nasz wpis? Jeśli tak, to idź dalej części do busów i przejrzyj tam kolejne zajmujące wątki. Nie ociągaj się!

Nie tylko nie wydacie wiele na wyjazd, ale jednocześnie możecie zwiedzić tak wiele rzeczy, że jeszcze przez bardzo długi czas będziecie mieli ciekawe historie do odpowiedzenia tym wszystkim, których z Wami nie było. Polecamy!