Press "Enter" to skip to content

W dzisiejszych czasach świat jest już prawie w pełni skomputeryzowany – wszystko odbywa się przy użyciu internetu

admin 0
W dzisiejszych czasach ludzie egzystują w internecie. Tam również w 99% rozgrywa się cały międzynarodowy handel. Firmy kierują swoimi procesami przy użyciu laptopów oraz wyspecjalizowanych programów.
Jeśli pragniemy zwiększyć automatyzację różnych procesów, które mają miejsce w naszej firmie, to musimy włożyć pieniądze w Basware Invoice Automation.

wiadomości

Autor: Prank Sky Media
Źródło: http://www.flickr.com
basware invoice processing

Autor: University of the Fraser Valley
Źródło: http://www.flickr.com
programowanie Java

Autor: Iwan Gabovitch
Źródło: http://www.flickr.com

To rewelacyjny system, który sprawi, że zmniejszą się nam koszty pracy oraz zarządzania fakturami. Wszystkie procesy będą całkowicie zautomatyzowane.

Ta nowa publikacja jest niesamowicie atrakcyjna i jeśli poszukujesz więcej danych na opisywaną tu problematykę, to odnajdziesz je tu.

System spisuje wszelkie informacje z faktur – dane nabywcy, numer faktury czy kwotę na niej widniejącą. Następnie bez jakichkolwiek kłopotów możemy taką fakturę znaleźć w systemie. Nie musimy trudzić się i stresować przy przeglądaniu stosów kartek w segregatorach. Wszystkie dane odnajdziemy w kilka sekund przy użyciu laptopa. W tym programie istnieje również możliwość monitorowania tego, co dokonuje się z fakturą na każdym etapie procesu przetwarzania. Nazywa się to Basware Invoice Processing. Oznacza to, że mamy możliwość zweryfikować czy faktura jest już zapłacona, ale również mamy możliwość generować do niej raporty (możliwość ta jest udostępniona przeważnie dla działów handlowych, logistyki i księgowych).

Grupowanie faktur według ustalonych wytycznych (dla przykładu – zapłacone lub niespłacone) daje możliwość na szybką kontrolę kontrahentów, którzy najczęściej zwlekają z uregulowaniem należności. Takie i inne informacje są bardzo pożyteczne przy wyznaczaniu ścieżki rozbudowy dla naszej firmy.