Press "Enter" to skip to content

Jaki jest obszar czynności takiego członka personelu jak doradca serwisowy?

admin 0
Jeśli obojętnie kiedy będziesz pragnął w autoryzowanym warsztacie zreperować swoje auto, na pewno będziesz miał możliwość porozmawiać z pracownikiem, jaki uzgodni z Tobą szczegóły konkretnego zamówienia.

To jego właśnie uprzedzisz o usterce, która aktualnie ma miejsce w Twoim aucie.
To on, na podstawie zebranych od Ciebie danych, przedstawi Ci oczekiwany kosztorys i w najwyższym stopniu prawdopodobny rozmiar koniecznych napraw. Na tej bazie przedstawi Ci też przypuszczalny okres trwania remontu. Tego typu doradca serwisowy musi znakomicie znać się na konstrukcji aut osobowych i transportowych. Do zadań osoby zatrudnionej na tym etacie należy także troska o zakres i terminowość realizowanych przez innych członków personelu warsztatu prac. Ponadto poza doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, wspomniany specjalista musi też umieć przygotowywać dokumentację techniczną i posiadać właściwe umiejętności z przedziału obsługiwania osoby zainteresowanej.
produkt
Autor: Elitis
Źródło: Elitis
organizacje
Źródło: paceinfonet.org
Do zadań takiego pracownika należałoby sprawdzenie, czy poszczególne prace były wykonane zgodnie ze zleceniem. Następnie tego typu doradca serwisowy kontaktuje się z interesantem oraz informuje o korzystnym zakończeniu usługi.

To niezwykle ważna działalność, ponieważ to właśnie od tego pracownika w najwyższym stopniu zależy, czy ostatecznie konkretny petent będzie zadowolony z przeprowadzonej dla niego naprawy. Z tego też powodu jeśli poszukujesz tego typu doradcy, przekonaj się, czy ma wszystkie konieczne kompetencje.