Press "Enter" to skip to content

Posts tagged as “kursy”

kursy

Jak dostać pracę w wybranym przez nas zakresie?

admin 0
Jak wiadomo, aktualnie sytuacja na rynku pracy jest dość trudna, szczególnie dla osób, które dopiero zbierają swoje pierwsze doświadczenia zawodowe. Nic zatem dziwnego, że wiele osób głowi się, w jaki sposób uzyskać zatrudnienie w wybranej branży.

Skuteczne zarządzanie sprzedażą – szkolenia

admin 0
Dzisiejsza sprzedaż jest najczęściej wspierana różnymi szkoleniami, które mają przyspieszyć i uczynić skuteczniejszym cały proces. Niemały wybór możliwości w tym zakresie cieszy osoby przedsiębiorcze, gdyż mogą wspierać przy niedużym nakładzie finansowym swych pracowników i swój biznes. Dobrze przygotowane oraz prowadzone przez cenionych ekspertów szkolenia biznesowe są zazwyczaj podzielone na część teoretyczną, lecz i praktyczną.

Warianty szkoleń BHP i najważniejsze informacje w ich temacie

admin 0
Obowiązkiem wszystkich pracodawców jest przygotowywanie warsztatów BHP dla swoich pracowników. Jedynie dzięki nim mogą wykonywać swoje zadania zgodnie z zasadami bezpieczeństwa oraz wiedzą, co należy robić, gdy zdarzy się ryzyko zaistnienia groźnej sytuacji. Jakie są typy szkoleń BHP i co trzeba wiedzieć w ich temacie?

Co można wykonać, jeśli mówca nie może dotrzeć na konferencję?

admin 0
Żeby być specjalistą w jakimś zawodzie, nie starczy wyłącznie skończyć studia magisterskie na konkretnym kierunku. Swoją wiedzę należy regularnie powiększać, ponieważ rozwój technologii powoduje, że ciągle powstają nowe wynalazki.