Press "Enter" to skip to content

Najfajniejsze pomysły na egzotyczną podróż po ślubie.

admin 0
Nieomalże wszyscy Nowożeńcy marzą o unikalnej jak też niezapomnianej podróży poślubnej. Jednakże w harmidrze przygotowań do wesela trudno znaleźć ponadprogramowy czas na wielogodzinne badanie informatorów w poszukiwaniu idealnego kierunku wyjazdów.

A przecież wybór nie jest banalny – każdy kraj egzotyczny oferuje różne atrakcje, różne rodzaje plaż, zróżnicowaną kulturę a także atmosferę.

Podobał Ci się zaprezentowany post? Jeśli tak, poczytaj wartościowe informacje, które z pasją zaprezentowaliśmy w najnowszym artykule (emanta.pl/).

Co wyselekcjonować w gąszczu ofert agencji podróży.

Berlin

Autor: blitzhall
Źródło: http://www.flickr.com
samochody

Autor: Secretaria de Agricultura e Abastecimento
Źródło: http://www.flickr.com
Podróż poślubna do Indonezji (przydatne informacje). Położona w Azji Południowo-Wschodniej Indonezja jest to wielce atrakcyjny cel podróży poślubnych. Ten wyspiarski kraj charakteryzuje ogromne zróżnicowanie kulturowe a także krajobrazowe, dzięki czemu potrafi zachwycić zarówno entuzjastów relaksu w równikowej scenerii, jak też żądnych adrenaliny poszukiwaczy przygód. Najbardziej popularna z 17 000 indonezyjskich wysp, Bali, proponuje autentycznie egzotyczne połączenie plażowania oraz orientalnej kultury. Rozpoczęcie podróży poślubnej na Bali powinno się spędzić w jednej z morskich miejscowości, ciesząc się piaszczystymi wybrzeżami jak też gorącymi wodami Oceanu . Następnie rekomendujemy przenieść się na parę dni w głąb wysepki, do kultowego miasteczka Ubud. W tym miejscu na Nowożeńców czekają autentycznie wschodnie doznania w czasie przechadzek wśród romantycznych mol ryżowych jak też mistycznych świątyń, rannych sesji jogi, pokazów balijskiego tańca oraz doskonałych zabiegów spa. Wyjazd na Bali należałoby połączyć z bytnością na sąsiedniej wysepce Lombok, bardziej dzikiej i mniej odwiedzanej poprzez wędrowców (sprawdź tutaj).

Tu w intymnej aurze nacieszymy się olśniewającymi zmierzchami słońca i ślicznymi plażami, nad jakimi chylą się palmy kokosowe. Już teraz wbij w przeglądarkę: wycieczki Indonezja.