Press "Enter" to skip to content

Nie masz szans na pożyczkę z banku, a szybko potrzebujesz gotówki? Na szczęście jest wyjście

admin 0
Warunki, które spełnić musi klient starający się o pożyczkę bankową są dość często na tyle „wyśrubowane”, że dyskwalifikują wielu ludzi z kręgu potencjalnych kredytobiorców.

W najbardziej beznadziejnej sytuacji są ci, którzy wcześniej nie wywiązywali się z zobowiązań finansowych i wpisani zostali do bazy dłużników.

pożyczka

Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com

Jednocześnie ci, którzy mają zaległości związane ze spłatą aktualnych rachunków, nie posiadają stałego źródła dochodu albo pracują na tzw. śmieciówki, mogą mieć poważne problemy z dostaniem dodatkowych środków. Kiedy ich domowy budżet wymaga podreperowania, mogą skorzystać jednakowoż z ofert pożyczek (zobacz pożyczka pod zastaw ziemi rolnej) online lub tych z obsługą domową. Choć są one droższe niż ich standardowe, bankowe odpowiedniki, są często ostatnimrozwiązaniem dla osób będących w beznadziejnej sytuacji finansowej. Pożyczka przez internet opiewa najczęściej na kwoty od stu do piętnastu tysięcy złotych, a umowa podpisywana jest na okres 1-2 miesięcy.

Zaletą tego rozwiązania jest szybkość, z jaką pieniądze trafiają na konto wnioskującego. W wielu przypadkach już po kilkunastu minutach jesteśmy w stanie cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi. Ci, którzy chcą większej gotówki, są w stanie zdecydować się na rodzaj pożyczki z obsługą domową. Ta – w przeciwieństwie do tych sieciowych – spłacana jest w cotygodniowych, niewielkich ratach, po które zgłasza się przedstawiciel danej firmy. Taka pożyczka przez internet bez zaświadczeń to świetna okazja dla osób, które nie mają szans, ażeby pożyczyć pieniądze od banku – zobacz więcej. To także świetny sposób, jak chcemy mieć szybko pieniądze na swoim koncie. Zamiast wielu formalności mamy po prostu szybkie i pewne środki na koncie.

pieniądze

Autor: paulino perez
Źródło: http://www.flickr.com

To sprawia, że, jak mamy niecierpiące zwłoki potrzeby to można je prędko zrealizować, a to tak naprawdę nieodzowne w niektórych okolicznościach. Niektóre osoby obawiają się tak pożyczać środki pieniężne twierdząc, że firmy mogą oszukiwać. Oczywiście, że w każdej branży takowe przypadki się zdarzają, lecz przecież większość firm nie stosuje tego rodzaju praktyk. Z drugiej strony zawsze przed podpisaniem umowy czytajmy wszystko dokładnie. To zapewni nam późniejszy spokój. Jeśli nie jesteśmy pewni zawsze jesteśmy w stanie poprosić osobę z naszej rodziny czy przyjaciela, ażeby pomógł nam w zrozumieniu niektórych przepisów. Dużo informacji na ten temat jesteśmy w stanie odnaleźć również w internecie.