Press "Enter" to skip to content

Reklama uliczna bywa bardzo skuteczna, znajdź właściwe miejsce i postaw na ekran led

admin 0
Najważniejszą sprawą dla sukcesu biznesu okazuje się określenie właściwej strategii reklamowej. Zastosowanie najlepszych materiałów, jak także nośników, jakie pozwolą docierać do licznego grona klientów, pozwala właściwie się pokazać i przyciągnąć uwagę nabywców. Popularnym i powszechnym narzędziem w dziedzinie reklamy jest reklama zewnętrzna. Tworzy się ją z pomocą banerów, telebimów i różnych materiałów reklamowych umieszczanych na ulicy.

Innowacyjny telebim sposobem na efektywną reklamę

medas-media.pl

W minionych latach krajobrazy naszych miast zdominowały bilbordy, instalowane w strategicznych punktach i przedstawiające różnorodne reklamy. Teraz zwykłe bilbordy są pomału wypierane przez ich nowocześniejsze odpowiedniki: telebimy. Nośniki wzbogacone o ogromne ekrany led oferują całkiem nowe możliwości prezentowania reklam. Teraz na telebimach można publikować reklamy elektroniczne, interesujące filmy i prezentacje. Tego typu reklama litery blokowe w Krakowie naprawdę może wzbudzić zainteresowanie przechodniów oraz kierowców i przyciągnąć ich spojrzenia na dłuższą chwilę. W przypadku chęci zastosowania reklamy na telebimie, istotnym aspektem staje się określenie dobrego miejsca.

Każde miasto posiada takie miejsca

W rzeczywistości w każdym mieście jest takie wyjątkowe miejsce, nad wyraz ruchliwe i popularne pośród mieszkańców. To właśnie w podobnych punktach budowane są telebimy. Liczne skupiska przechodniów są najlepszą gwarancją na to, że reklama zostanie zauważona i przyniesie zamierzony efekt. Jeśli na przykład na Górnym Śląsku chcemy znaleźć telebim Zabrze dworzec okaże się znakomitą lokalizacją. Miejsca takie jak dworce, popularne obiekty handlowe bądź najważniejsze urzędy w każdym przypadku skupiają przy sobie wielu ludzi, zatem zwiększa się liczba potencjalnych odbiorców reklamy –

W Radomiu także wyszuka się miejsce pod telebim

Jeśli pragniemy przy ruchliwej drodze umieścić telebim Radom Maratońska będzie dogodną lokalizacją. Reklamy najlepiej umieszczać w miejscach, w których zjawia się wielu przechodniów lub przy ruchliwych drogach. Jednocześnie należy wybrać takie miejsca, w których istnieje świetna widoczność, jak również kierowcy bez zagrożenia dla sytuacji na drodze mają możliwość na moment skoncentrować wzrok na nośniku. Dlatego optymalnie sprawdzają się okolice świateł, rond czy skrzyżowań, na których kierowcy parkują na dłuższą chwilę.